Volkan Torna 304 Sok. No17 2. San. Sit. BORNOVA İZMİR

Hakkımızda

Firmamız, 1980 yılında Sn. Metin GELMEZ tarafından kurulmuştur. İşletmemiz, gerekli olan tüm teknolojik makine ,ölçüm aletleri, nitelikli personel istihdamına önem veren, uzman kadrosu ve geniş referansları ile yeni projeler takip eden, eğitimlerini tamamlamış aktif ve dinamik genç neslimizi teknik eleman olarak sektörüne kazandıran, yüklenicisi bulunduğu her projede ülke ekonomisine katma değer sağlayan, uygulayıcısı olduğu projelerde büyük ve küçük ayrımı yapmaksızın projeye daha kaliteli ve daha hızlı hizmet verebilecek bilgi ve deneyime sahip olan, müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan ve kurumsal olarak kendini sürekli geliştirerek profesyonel kimliğini daha ileriye taşıyan ve almış olduğu ISO 9001:2008 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ belgesiyle de talaşlı imalattaki kalite ve hassasiyetini ön plana çıkararak ve her zaman tedarikçisi olduğu firmalarla ilişkilerini ‘müşteri memnuniyeti’ her şeyden önemli düşüncesiyle gerçekleştirmektedir.

Vizyonumuz VİZYONUMUZ , Önce Türkiye’de daha sonra da dünyada tanınan ve aranan bir marka olmak , Müşteri memnuniyetini herşeyde üstün tutarak, Değişen yeniliklere ayak uydurup yenilikleri benimseyerek, Sektörümüzdeki yenilikleri yakalayıp, Yurtdışı pazarına açılarak, ülkeye ve insanlarına yararlı yatırımlar yaparak katma değer sağlamak.

Misyon MİSYONUMUZ , Üretim yaptığımız sektörde; ürün kalitesinden ödün vermeyen, firma değerlerinden vazgeçmeyen, ÜLKESİNE VE İNSANLIĞA karşı sorumluluklarını yerine getiren bir firma olmak.

SGE Yazılım tarafından üretilmiştir SGE YAZILIM.